0850 532 00 33

Şifrenizi mi unuttunuz ? merak etmeyin size yardımcı olacağız!

Güvenliğiniz sebebiyle giriş şifrenizi e-posta veya sms olarak gönderebileceğiz. Güvenlik aşamasını geçtikten bir kaç dakika sonra e-posta veya telefonunuza şifrenizi ileteceğiz.
Müşteri Panelimiz tam size göre Kullanışlı ve eşsiz tasarımıyla sizlerle.

GOTeknoloji ailesi olarak noktahost.com 'a özel olarak kodladıgımız panel işlevselliği ve fark yaratan özellikleriyle siz profesyonel web kullanıcılarına en iyi şekilde hizmet vermekte işlemlerinizi zaman kaybetmeden anında ve kolayca yapabileceğiniz müşteri panelimizi incelemenizi tavsiye ederiz.


Domain Tescil konusunda çok farklıyız!

noktahost sloganı ile yola çıkarak domain tescil dünyasında fark yarattık , en hızlı ve yüksek verimlilik sağlayan özel domain kontrol panelimizi neden kullanmalısınız kısaca özetleyelim.

Domain tescil kontrol panelimiz ile domainlerinizi hemen tescil edebilir , whois profilleri oluştırarak hızlı işlem yapabilirsiniz.

Önceden hızlı kredi yükleyerek domain tescil işlemlerinde ödeme sürecinde vakit kaybetmeden sadece domain adını yazıp hemen tescil et butonuna basarak domainlerinizi anında tescil edebilirsiniz.

Domain Tescil Panelimizin Özellikleri

Domain Avcısı

Bu özellik farak yaratan süpriz özelliklerimizden biridir. Domaini tescil etmek istediğiniz fakat takip edemediğiniz alan adlarını domain avcısına bırakın. Domain kredinizi yükleyip domain avcısına alan adını yazın ve arkanıza yaslanın , domain avcımız alan adını sizin yerinize düştüğü anda otomatik olarak tescil ederek sizin adınıza alacaktır. Bu tamamen yasal olup ICANN Kuraları gereği domaini ilk gelen alır kuralı içerisinde değerlendirilir.

Whois Profili

Bir domaini tescil ederken diğer firmalar size onlarca bilgi sorar biz ise size whois profili oluşturtarak , bir defaya mahsus bilgilerinizi kaydedip domain tescil esnasında size hangi profili kullanmak istediğinizi sormaktayız. Ek Bilgiye gerek olmadan domaininizi anında tescil etmekteyiz.

Hızlı Kredi Yükle

Hızlı kredi yükleme mantığından kısaca bahsedecek olursak , her domain tescil sürecinde sizden ödeme bilgisi isteyen firmalar gibi değiliz, kredinizi önden yükleyerek domain işlemlerinizde eğer kredi hesabınız müsait ise kredinizden düşerek domainleri en ucuz fiyattan tescil edebilmektesiniz.

Hızlı Alan Adı Kaydı

Hızlı alan adı kaydı butonuna basarak sadece alan adı , tescil süresi, whois profili ve dns sunucularınızı girerek size anında domain tescil imkanı sağlamaktayız. Bu eşsiz özelliklerimizi kullanmak için hemen domain tescil işlemlerine sizde en ucuz fiyatlarla bizden başlayabilirsiniz.

domain tescil kontrol paneli